Heb je een vraag of probleem? Misschien vind je het antwoord hier.
Een school (of docent) kan een abonnement nemen zodat alle leerlingen met het verkregen wachtwoord kunnen inloggen.
Voor individuele gebruikers is er Earz Solo.
• Het wachtwoord is voor iedereen van de school of organisatie hetzelfde. Vraag het eventueel aan je docent.
• Een gebruikersnaam mag je zelf kiezen (maar moet wel uniek zijn).
• Voor Earz Solo is de (unieke) gebruikersnaam voldoende.
• Het docentenwachtwoord is alleen bestemd voor docenten en bekend bij de organisatie.
• Wachtwoorden en gebruikersnamen zijn niet hoofdletter-gevoelig.
In principe zijn Earz en Earz Solo hetzelfde. Earz Solo is echter alleen voor individuele gebruikers (en alleen als app te koop) terwijl Earz geschikt is voor organisaties als scholen, muziekverenigingen, koren etc. Bij Earz kunnen docenten zelf inhoud bepalen en de prestaties van de leerlingen in een LeerlingenVolgSysteem volgen. Klik hier voor prijzen en info.
Als je het spel (of level) te moeilijk vind kun je er voor kiezen eerst te oefenen. Ga hiervoor in de app naar 'instellingen' (klik rechtsboven op je naam) en kies 'oefenen'. Je kunt nu op alle levels vrij oefenen, zonder punten te scoren.
Aan het einde van ieder schooljaar wordt het LeerlingenVolgSysteem automatisch leeg gemaakt en worden de gegevens van dat jaar gearchiveerd. De oude gegevens kunnen nog een jaar lang geraadpleegd worden. Ga hiervoor in het LVS naar 'archief'.
Een Earz abonnement geldt voor een heel jaar. Het abonnement wordt automatisch verlengd met een jaar wanneer niet uiterlijk één maand voor de einddatum is opgezegd. Opgezegd kan worden door ons in een mail aan te geven dat het abonnement moet worden gestopt. Je ontvangt hierop een bevestiging en Earz kan dan nog gebruikt worden gedurende de rest van de abonnementsperiode. Zie ook de Earz gebruiksvoorwaarden (artikel 2).
Scores die langer dan een jaar geleden zijn behaald, tellen niet mee in je highscore.
Van leerlingen van organisaties met een Earz-abonnement worden bovendien aan het einde van een schooljaar (rond 1 augustus) de scores en andere resultaten op 0 gezet. (Door docenten kunnen deze dan nog een jaar lang in het archief worden geraadpleegd).
Soundsupply
IBAN: NL68 INGB 0003 7987 71
BIC: INGBNL2A
Bank: ING
Land: Nederland
BTW: NL061321953B01
KvK: 02042963